PŘISPĚT

RAMUS je platforma pro

společné setkávání

mladých lidí s postižením i bez něj

+ 0

let
zkušeností

+ 0

šťastných
klientů

+ 0

zorganizovaných
akcí

+ 0

skvělých
dobrovolníků

Snažíme se být co nejméně závislý na grantových a dotačních systémech.

Veškerá činnost Ramusu stojí na široké základně dobrovolnictva, mladých asistentek a asistentů, bez kterých by se žádná z našich aktivit nemohla uskutečnit.

O základní chod Ramusu se stará provozní skupina, několik lidí, kteří jsou za práci vykonávanou v rámci své pozice finančně ohodnoceni. Více o těchto lidech se dozvíte v sekci kontakt.

Provozní skupina se pravidelně schází na poradách, které je možné po předchozí domluvě navštívit. Zápisy z porad jsou k nalezení v sekci průhledný.

Na našich akcích se snažíme řídit Ramusím kodexem.

AKTUALITY

Hurá!

Třikrát sláva! 
Fotky z tábůrku, drsnýho i jemnýho tábora jsou na webu! Sláva! Sláva! Sláva! 

Ramus doruču.JE!

Letos jsme po legendovém táboře nestihli vyzvednout poslední várku psaníček. Ty nám teď ale pošta Borová přeposlala do Prahy. Děkujeme. Naši poštovní skřítci je k adresátům doručí do tří dnů.

Promítání fotek na Burze

7. září jsme se na promítání fotek z léta společně rozloučili s úspěšnou táborovou sezónou. Podzim přichází a s ním věříme že letos i víkendovky! Proslýchá se, že budou i humry – legendární odpolední akce v Praze. Je se na co těšit! 

NAŠE AKTIVITY

Naše aktivity se průběžně mění a vyvíjejí dle potřeb, níže či v levém menu vidíte jejich aktuální výčet. Pokud vás naše aktivity zaujaly, neváhejte a –  zapojte se!

HUMR

jsou pravidelné pražské vycházky za kulturou či jinými zajímavostmi v menším počtu lidí. Ideální příležitost, jak poznat Ramus.

VÍKENDOVKY

pořádame jednou do měsíce. Jezdíme do přírody i do měst, ve velkých i menších skupinách.

LETNÍ TÁBORY

pořádáme dva: legendární s propracovaným příběhem, a tábor drsný, neformální výlet pro starší osazenstvo našich akcí.

ROADTRIPY

jsou poznávací výjezdy dodávkou po Evropě. Devítičlenná posádka poznává nepoznatelné.

Ramus je cesta,
jak bořit zažité

předsudky

Pokud se chcete přímo účastnit našich akcí, vyberte si z kontaktů dále. Chcete-li se zapojit finančně či materiálně, přejděte do sekce přispět.