Ramus.je
spolek,
který
nevyužívá
granty a
dotace.

+ 0

let
zkušeností

+ 0

šťastných
klientů

+ 0

zorganizovaných
akcí

+ 0

skvělých
dobrovolníků

RAMUS.JE

Veškerá činnost Ramusu stojí na široké základně dobrovolnictva, mladých asistentek a asistentů, bez kterých by se žádná z našich aktivit nemohla uskutečnit.

O základní chod Ramusu se stará provozní skupina, několik lidí, kteří jsou za práci vykonávanou v rámci své pozice finančně ohodnoceni. Více o těchto lidech se dozvíte v sekci kontakt.

Provozní skupina se pravidelně schází na poradách, které je možné po předchozí domluvě navštívit. Zápisy z porad jsou k nalezení v sekci průhledný.

Na našich akcích se snažíme řídit Ramusím kodexem.

209487961_10161123804249447_5027146829182143139_n

AKTUALITY

Hurá!

Třikrát sláva! 
Fotky z tábůrku, drsnýho i jemnýho tábora jsou na webu! Sláva! Sláva! Sláva! 

Ramus doruču.JE!

Letos jsme po legendovém táboře nestihli vyzvednout poslední várku psaníček. Ty nám teď ale pošta Borová přeposlala do Prahy. Děkujeme. Naši poštovní skřítci je k adresátům doručí do tří dnů.

Promítání fotek na Burze

7. září jsme se na promítání fotek z léta společně rozloučili s úspěšnou táborovou sezónou. Podzim přichází a s ním věříme že letos i víkendovky! Proslýchá se, že budou i humry – legendární odpolední akce v Praze. Je se na co těšit! 

PODPORUJÍ NÁS

NAŠE AKTIVITY

phoca_thumb_l_RP108117
HUMR
HUMR jsou pravidelné pražské vycházky za kulturou či jinými zajímavostmi v menším počtu lidí. Ideální příležitost, jak poznat Ramus.
phoca_thumb_l_067
VÍKENDOVKY
VÍKENDOVKY pořádame jednou do měsíce. Jezdíme do přírody i do měst, ve velkých i menších skupinách.
phoca_thumb_l_RP293814
LETNÍ TÁBORY
LETNÍ TÁBORY pořádáme dva: legendární s propracovaným příběhem, a tábor drsný, neformální výlet pro starší osazenstvo našich akcí.